KONST / Litografier / Färglitografi 12432023
nr 1243 2023
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad EA-upplaga, bladets mått: 56x76 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:09:36
300 kr
400 kr
450 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér